Методичне об’єднання

3 квітня 2014 року в нашому дошкільному закладі відбулося методичне засідання музичних керівників та інструкторів з фізичного виховання. Тема засідання: «Інноваційні здоров’язберігаючі технології в сучасній дошкільній освіті». Одне з головних завдань дошкільного закладу – така організація навчально-виховноо процесу, за якої на лише зберігатиметься високий рівень розумової працездатності вихованців, а й зміцнюватиметься їхнє здоров’я.

В умовах дитячого садка вихователі впроваджують елементи  різноманітних оздоровчих та профілактичних технологій інноваційного та профілактичного характеру, враховуючи при цьому індивідуальні особливості вихованців.

На огляд колегам  інструктором з фізичного виховання Кучер О.М. були підготовлені цікаві комплекси вправ Хатха- йоги, горизонтального пластичного балету, танцювальний номер у виконанні дітей старшої групи «Веселка»; також Оксана Миколаївна підготувала заняття з фізичного виховання з елементами бейбі- йоги на основі комплексної системи психосаморегуляції з елементами психогімнастики та точкового самомасажу для дітей ІІ молодшої групи «Дюймовочка». Вихованці середньої групи № 2 «Капітошка» виконали комплекс дихальної гімнастики «Веселий оркестр». Правильне дихання є найважливішим чинником довгого й здорового способу життя.

 

Додати коментар (після перевірки)

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s