День сім’ї в ДНЗ

Сім’я, як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!

Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня. Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї. На думку Генерального секретаря ООН Кофі Аннана, коли зневажаються основні права однієї сім’ї – єдність всієї людської сім’ї, членами якої вони є, перебуває під загрозою.

З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини – ось мірило розвитку і прогресу країни.

Пам’ятаймо, що основою народної моралі, її найвищим законом у всі часи була любов і повага до родини. Мати – лагідна берегиня сім’ї, а батько – її міцна та надійна опора. На добрих материнських порадах і мудрих батьківських настановах тримається світ. Ця вічна істина – основа родинного виховання, могутній чинник зміцнення духовності нації. Від сім’ї ми черпаємо життєві сили. Сім’я допомагає нам долати негаразди та додає сил і натхнення.

В нашому закладі до дня сім’ї провели цікаві заходи: відкриті заняття для батьків, майстер – класи, батьківські збори, 16.05.2014р. в ДНЗ провели спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Участь у святі приймали  вихованці середньої групи № 1  «Ягідка»,та середньої групи №2 «Капітошка», та їх батьки: сім’ї ( Соколюк, Юрчук, Остапенко, Собчук) щоб позмагатися у силі, спритності, винахідливості і просто відпочити та поспілкуватися один з одним. Ведучими цього свята були вихователі Гавура С.М. та Ціховська А.Л; організовували конкурси та створювали гарний настрій  інструктор з фізичної культури Кучер О.М. та музичний керівник Вітковська С.В. Оцінювали майстерність учасників журі у складі завідувача ДНЗ Погорелова С.М., вихователь – методист Б’ялківська Н.М., та заступник завідувача ДНЗ з господарської частини Стаднік Я.О., які підводили підсумки змагань та вручали нагороди. Всі учасники нагароджені дипломами, шоколадними медалями і невеличкими презентами.  Колектив ДНЗ вдячний батькам та дітям, які взяли участь у спортивному святі.

І хочеться побажати, щоб у всіх  сім’ях було все гаразд, щоб завжди всі були здорові, миру і спокою. Нехай у всіх родинах завжди живуть любов, терпіння й повага!

 

Додати коментар (після перевірки)

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s